Kosmetyki ktc

olejki-eteryczne-naturalne-kosmetyki-zdrowie-i-kondycja-blog-700x357

Stanowi nadzwyczaj wiele roślin medycznych oraz własnych naturalnych składników, skutecznie łagodzących oraz usuwających przyczyny zmian trądzikowych. Ich skuteczność została wielokrotnie potwierdzona. Należą do nich:

OLEJEK Z DREWNA HERBACIANEGO – jego wszechstronne działanie zostało potwierdzone wieloma badaniami. Jednym z nich stanowi działanie trądziku. Olejek ten jest skuteczne działanie dezynfekujące, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze oraz przeciwwirusowe. Łatwo wnika przez skórę i zmienia bakterie beztlenowe, które najczęściej dostępne są za stany zapalne. Przyspiesza gojenie. Ze powodu na zdrowe tworzenie w istot nierozcieńczonej potrafi stanowić kierowany wyłącznie punktowo na zmiany trądzikowe. Po rozcieńczeniu można używać go do obmywania twarzy, aby pozbyć się wągrów. Należy szczególnie uważać, aby olejek nie dostał się do oczu.

OLEJEK MANUKA – ma całe służenie do ekstrakcie z drewna herbacianego. Jest materiałem silnie antybakteryjnym, przeciwgrzybiczym i przeciwzapalnym. Gwałtownie przyspiesza procesy gojenia się uszkodzonego naskórka. Powstrzymuje łojotok.

KORA WIERZBY CZARNEJ – zawiera duże stężenie substancji aktywnych, w obecnym prostego kwasu salicylowego. Kwas salicylowy złuszcza martwy naskórek, głęboko oczyszcza pory, hamuje wiązaniu się zaskórników, przyspiesza proces gojenia, a również zapobiega rozwój szczepów bakterii, wywołujących powstawanie trądziku. W przeciwieństwie do syntetycznego kwasu salicylowego, nie powoduje podrażnień. Ekstrakt z kory wierzby czarnej można odnaleźć w pewnych kremach naturalnych.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>